072-394-5506

טופס יצירת קשר

  072-394-5506

  אחזקת נכסים

  מדריך שיעשה לכם קצת סדר

  ניהול נכסים - רקע כללי

  אז השקעתם את מיטב כספיכם בנכס למגורים, למסחר ואולי אפילו רק למטרת השקעה…
  בוודאי שלא הייתם רוצים לראות את הכסף שהשקעתם יורד לטמיון כתוצאה מהזנחתו של הנכס, כתוצאה מאחזקה לקויה, טיפול לא מקצועי בנכס – או בשפה המקצועית, ניהול לא תקין של הנכס או המבנה.

  בדיוק לשם כך נועדו חברות לניהול נכסים אשר כשמן כן הן…

  חברה לניהול נכסים זוהי למעשה חברת צד ג' אשר נוסדה והתאגדה אך ורק למטרת פעילות הקשורה לניהול הנכס בצורה נכונה ומקצועית תוך כדי ביצוע פעולות שגרתיות על בסיס יומיומי לטובת תקינותו, נראותו ואחזקתו של הנכס ו/או המבנה בצורה שוטפת.

  בעלי נכסים ומבנים רבים פונים לחברת ניהול נכסים לו רק בשביל שזו תתפעל ותשמר להם את הנכס/ים (שבוודאי עלו להם לא מעט) ואפילו תעלה להם את ערכו של נכס.

  חברת ניהול נכסים ו/או מבנים מנהלת למעשה את כל סוגי הנכסים, החל מבתי משפחה בודדים וכלה במתחמי דירות גדולים, משרדי ענק, שטחים מסחריים ואפילו מבנים ציבוריים.

  למה אני צריך חברת ניהול לנכס/ים שלי?

  כמעט וכל בעלי הנכסים או יותר נכון משקיעי הנדל"ן, הבינו והפנימו מזמן את העובדה שהשקעה בנדל"ן עשויה להיות מניבה ביותר.

  מן הסתם, ניהול ותחזוקה של הנכס המתבצעים כראוי תורמים למראה הנכס, לתחושה שהוא מקנה ולנוחות המחיה בו.

  קל לבקש מחיר גבוה יותר כאשר הנכס מתוחזק היטב, נראה נקי ומטופל ובכלל – כאשר רואים שהנכס נמצא בידיים אשר דואגות לו.

  מיותר לציין כי הצורך בחברת ניהול מקצועית וטובה משפיע באופן ישיר על כמות המטלות וההתעסקות לה צפוי בעל הנכס כחלק מניהול ותפעול נכסיו בכך שחברת הניהול מטפלת ומתעסקת בכל צרכיו של הנכס ושל הדיירים המתגוררים בו ובכך מסירה דאגות רבות וכאבי ראש מיותרים מבעל הנכס.

  מלבד עובדות אלו, ברוב המקרים תדע חברת הניהול כיצד לטפל בבעיות אשר צצו עם הזמן בצורה מהירה יותר, יעילה יותר וכמובן – בעלות נמוכה יותר מזו שישיג אדם פרטי לצורך העניין (בעל הנכס למשל).

  היתרונות בשכירת שרותיה של חברה לניהול נכסים

  שקט נפשי, חוסר דאגות, פינוי זמן – כל אלה ועוד סיבות רבות הן למעשה חלק מהיתרונות המובהקים שתעניק לך חברה לניהול נכסים בעת שכירת שרותיה עבור הנכס שלך.

  חברת ניהול טובה תקנה לך ידיעה שהנכס נמצא בידיים טובות ושכל בעיה אשר צצה מטופלת במהירות ועל הצד הטוב ביותר לרווחתך ולרווחת כל הדיירים המתגוררים בנכס היקר שלך.

  פעמים רבות חברת ניהול נכסים אף תוזיל לך את עלויות התחזוקה, עלויות הטיפולים ובכלל את כל העלויות הכרוכות בבעלות נכס וניהולו באופן עצמאי.

  כחלק מתהליך קבלת החלטות חשובות עבור הנכס שלך, מומלץ לשקול את היתרונות הבאים שמביאה איתה חברת ניהול נכסים:

  איכות ומקצועיות – אין זה סוד שבעלי נכסים רבים נוטים לטפל ולבצע את מטלות ניהול הנכס שלהם בצורה עצמאית על ידי שכירת שרותים של בעלי מקצוע שונים בעת הצורך במחשבה שהדבר חוסך ומוזיל להם עלויות.

  בפועל ולאורך הזמן הם ייתקלו בבעיות של איכות התיקונים והשרות, זמינות של בעלי מקצוע ולעיתים רבות במקצועיות ירודה מצדם של אותם בעלי מקצוע איתם הם עובדים.

  חברת ניהול נכסים טובה ומקצועית תדע להתמודד עם אותן בעיות בצורה הנכונה ביותר תוך מתן שרותי תיקון איכותיים המסופקים על ידי בעלי מקצוע קבועים, אמינים ומקצועיים אשר איתם היא עובדת/מעסיקה בצורה המהירה ביותר, המקצועית ביותר ובמחירים נוחים.

  זמינות מסביב לשעון – לצערנו, אין לנו שליטה על תזמון התקלות והצרות הנוצרות מעת לעת בכל נכס ומבנה.

  תקלות רציניות כמו דליפות מים, פיצוץ בצנרת, תקלה במעלית, שערים חשמליים הן רק קצה הקרחון בכל הנוגע לבעיות העלולות לצוץ בכל נכס.

  לך, כבעל הנכס חשוב שבעיות אלו יטופלו באופן מידי ומבלי לגרום לאי נוחות עבור דייריך.
  מיותר לציין כי פעמים רבות ייתכן וקריאות שרות אלו יתבררו כקריאות שווא, מה שיהווה עבורך כאב ראש רציני ואי נוחות – במיוחד אם קריאות אלו נפתחות בשעות לא שגרתיות של היום ( או גרוע מזה, באמצע הלילה).

  חברת ניהול טובה ומקצועית תדע לקבל את קריאות השרות הללו בכל שעה ואף תדע מהי הדרך הטובה ביותר להתמודד עם תפעול התקלות ופתירתן על הצד הטוב ביותר.

  מקצועיות – חברת ניהול נכסים טובה ומקצועית ללא ספק תספק לך את התוצאות אותן אתה מחפש בכל הקשור לנכס או למבנה שבבעלותך.

  iComplex אינה מתפשרת ולו לרגע ברמת המקצועיות ותשומת הלב הדרושה לניהול נכון ואיכותי של הנכס ובכלל, ניהול באופן כזה המקנה לך שקט נפשי, חוסר מתח ודאגות וידיעה שמצאת חברת ניהול שאתה יכול לסמוך עליה שתטפל בנכס או במבנה שלך בצורה הטובה ביותר שאפשר, כך שכל שיוותר לך לעשות הוא להינות מהשקעתך ולקצור את פירותיה.

  ידע מקצועי והגנה מ"בורות" לא ידועים – חברת ניהול נכסים ותיקה ומשופשפת לבטח יודעת ומודעת לחוקים ותקנות רבות אשר אתה כבעל הנכס, לא בהכרח מודע אליהן.

  בעלי נכסים רבים מוצאים את עצמם מנסים לחסוך בעלויות הניהול בכך שהם מנסים לבצע הכל לבדם אך מהר מאד הם נתקלים בכל מיני חוקים ותקנות מוזרות שהם לא היו מודעים אליהם וכתוצאה מכך עוברים על אותן תקנות ונחשפים לתביעות, קנסות ודוחות לא רצויים.

  ל-iComplex ידע וניסיון רב בכל הקשור גם לאלו וכחלק משרותיה הרבים תשמור עליך גם מחשיפה לא רצויה לתביעות ולקנסות מסוג זה.

  למה אני צריך חברת ניהול לנכס/ים שלי?

  חברת iComplex מעניקה שרותים רב קשתיים המאפשרים ניהול נכון ומקצועי של הנכס שלך – כאלו המקנים לך שקט נפשי, זמן פנוי והפיכת חייך לפשוטים וקלים יותר בכל הנוגע להשקעתך.

  החברה תדאג לכל צרכיך החל מאיתור דיירים, סינונם על פי קריטריונים רצויים, איסוף וגביית שכירויות וכלה בפעולות תחזוקה וניהול שוטפות של הנכס עד לכדי שמירתו במצב אופטימלי.

  בנייני תל אביב

  איתור וניהול דיירים – אחת המטלות העיקריות של חברת ניהול נכסים היא בראש ובראשונה היא מציאת דיירים והתמודדות מול שוטפת מולם. החברה מסייעת לבעל הנכס באיתור דיירים איכותיים אשר עוברים סינון קפדני על פי הגדרות מדויקות של בעל הנכס – כל זאת על ידי שיווק ופרסום הנכס עד לאכלוס מקסימלי.

  לחברה ידע רב בשיווק ובפרסום נכון ומדויק של הנכס, באילו פלטפורמות הכי טוב לפרסם בהתאם למיקומו של נכס, רמתו, רמת השכירות ועוד אי אילו מאפיינים אשר יסייעו בתהליך מציאת דיירים איכותיים.


  סינון הדיירים –
   החברה פיתחה לעצמה עם השנים ידע רב במציאת הדיירים האיכותיים ביותר עבור בעל הנכס, וזאת על ידי סינון קפדני ומיון של דיירים פוטנציאליים לעומת דיירים העלולים לגרום לבעיות, אי עמידה בתשלומים וכו'.

  מיותר לציין כי דייר טוב ואיכותי שווה זהב לבעל הנכס.

  טיפול חוזי ומשפטי – החברה יכולה לספק גם ליווי חוזי לכל תהליך ההשכרה אשר יכלול מראש תנאים הבאים להגן על בעל הנכס ועל האינטרסים שלו.

  בניית תמהיל שכירות נכון יותר – לחברת ניהול נכסים טובה כמו iComplex ישנו ידע רב והבנה מקיפה גם ברמות שכירויות, מה ניתן לדרוש ומה לעולם לא תקבל כבעל נכס – זהו פרט חשוב בעת יצירת התחשיב של בעל הנכס לטובת חישובי רווח והפסד – וכמובן לטובת מקסום הרווחים הפוטנציאלים שהנכס עשוי להניב.

  איסוף וגביית דמי שכירות – החברה דואגת לאיסוף ולגביית כל התשלומים הדרושים מאת הדיירים לטובת בעל הנכס ובכך מבטיחה תזרים מזומנים יציב עבורו, שקט נפשי ואי צורך ב"מרדף" אחרי דיירים המאחרים בתשלומים.

  תקשורת מול הדיירים ובעל הנכס – iComplex מעמידה לרשותך ולרשות הדיירים מערכת מקוונת לפתיחת קריאות שרות, צפייה ומעקב אחר ניהול הקריאות והתקדמות טיפולן, מערכת טלפונית זמינה 24-7 ומערכת יצירת קשר באמצעות אתר האינטרנט של החברה.

  טיפול בבקשות תחזוקה, קריאות שירות, תלונות רעש ואף מצבי חירום מתבצע אל מול אנשי קשר ייעודיים המוקצים לדיירים ולבעל הנכס מטעם החברה.

  תחזוקה וניהול ליקויים – iComplex תטפל בכל הקשור לתחזוקה איכותית ומקצועית של הנכס, תוך כדי תיקון וסילוק ליקויים בצורה המהירה והטובה ביותר – כמו כן, אחראית החברה על הניהול הפיזי של הנכס, לרבות תחזוקה שוטפת, תיקונים שגרתיים ואף תיקוני חירום.

  לטובת אלו, עומדים לרשות החברה בעלי מקצוע אמינים, מקצועיים ויעילים אשר מפוקחים גם הם על ידי החברה.

  מלבד ביקורו של איש מקצוע מטעם החברה על בסיס קבוע בנכס, החברה קשובה 24-7 לכל צינורות התקשורות אותן העמידה לרשות הדיירים ובכך עם כל קריאת שרות או עם זיהוי של כל ליקוי כזה או אחר תפעל iComplex במהירות וביעילות לפתרון הבעיה.

  אותו איש המקצוע הייעודי של הנכס יפעל בין היתר גם לביצוע פעולות תחזוקה שגרתיות המהוות גם "טיפול מונע" וכוללות בדיקת דליפות, פינוי תקין של האשפה, איתור נזילות וכו'.

  ניהול תקציב בריא ונכון של הנכס – חברת ניהול נכסים אחראית גם על ניהול התקציב השוטף של הנכס בכדי למנוע מצבים בלתי מתוכננים, גבייה טובה יותר של התשלומים ומתן תמונת מצב כלכלית לבעל הנכס.

  החברה תדאג לפעול ולנהל את הנכס בצורה הטובה ביותר תוך כדי שמירה על מסגרת התקציב אך עם זאת היא רשאית במצבי קיצון להפעיל שיקול דעת ולחרוג ממסגרת התקציב – במיוחד אם אותרה סכנה ויש לתקנה ללא דיחוי.

  תיעוד פעולות – חברת ניהול נכסים חייבת לשמור תיעוד יסודי ומקיף בכל הקשור לנכס עליו היא פקודה.
  תיעוד זה כולל:

  ניהול נכסים בצורה מקצועית – iComplex

  אז החלטתם להשקיע את כספיכם היקר עליו עמלתם שנים רבות ברכישת נכס (בין אם למטרת השקעה, מגורים, או כל סיבה אחרת)…

  חברה טובה לניהול נכסים בוודאי יכולה לעזור ולהעריך את ואת כל הקשור בצרכים שלו לטובת ניהול נכון ומקצועי.

  iComplex תנסה תחילה לקבל תמונת מצב ברורה אשר תכלול הבנה טובה של דרישותיך מהנכס, צרכי הדיירים, שאיפותיך העתידיים לגבי הנכס ובכלל כל מידע שיאפשר לה לנהל עבורך את ההשקעה שלך על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצונך ורצון הדיירים.

  iComplex נמצאת כאן עבורכם כדי שלא תצטרכו להתמודד עם הטרחה הרבה והלחץ הכרוכים בשמירה ובניהול נכסיכם ויתרה מכך – אנו מתייחסים לנכס שלכם כאילו היה שלנו!

  תפקידכם כבעלים של הנכס הוא אחד ויחיד – קבלת תמורה מניבה על השקעתכם, ובצורה חד משמעית אינכם אמורים להתמודד ולהתעסק עם כל המטלות ההכרחיות אשר מגיעות יחד עם רכישת הנכס.

  ב-iComplex ניהול נכסים, אנו מספקים שירותים מקיפים הכוללים את כל הקשור לניהול נכון של הנכס ולתחזוקתו ברמה מקצועית ושקטה כך שלך (בעל הנכס) יהיו 2 ידיים חופשיות לעסוק ולהתמקד בעיקר – החזרת ההשקעה היקרה בנכס ואו במבנה.

  סגירה